Aktualności
 
Malaga wciąż zainteresowana Pawłowskim
 
26. maja 2014, 12:50
źródło: malagacf.diariosur.es
 
Napastnik Widzewa Łódź Bartłomiej Pawłowski, który był ostatnio wypożyczony do Malagi, ma szansę zakotwiczyć w tym klubie na dłużej niż tylko jeden sezon.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCo prawda młody napastnik nie może ostatniego sezonu w barwach Malagi uznać za udany, ale to nie znaczy, że hiszpański klub z niego całkowicie zrezygnuje. Jak donoszą miejscowe media, Malaga najchętniej ponownie wypożyczyłaby Pawłowskiego z Widzewa. Tyle tylko, że na takie rozwiązanie nie zgadza się łódzki klub, dla którego w grę wchodzi jedynie transfer definitywny. Takie stanowisko Widzewa wynika z faktu, że piłkarzowi za rok kończy się kontrakt i wtedy będzie mógł opuścić klub za darmo A w Łodzi chcą na nim zarobić, tym bardziej, że Pawłowskiemu nie uśmiecha się powrót do zdegradowanego z ekstraklasy Widzewa.

Malaga w umowie wypożyczenia widzewiaka zawarła opcję jego wykupu. W Andaluzji poważnie się nad tym rozwiązaniem zastanawiają, mimo że Pawłowski furory w Primera Division na razie zrobił. Trener Malagi Bernd Schuster tylko raz desygnował Polaka do gry w podstawowym składzie. Poza tym siedem razy wchodził na boisko jako rezerwowy. W tym czasie strzelił tylko jednego gola, który jednak został wybrany do dziewiątki najpiękniejszych w sezonie w Primera Division. W hiszpańskim klubie są tacy, którzy wierzą w rozwój talentu młodzieżowego reprezentanta Polski. Dlatego nie chcą tak łatwo „odpuścić” polskiego napastnika. Żeby jednak Pawłowski mógł dalej reprezentować barwy Malagi, hiszpański klub musiałby zapłacić Widzewowi 700 tysięcy euro.
 
 
Słowa kluczowe: pawlowski | bartlomiej | malaga | widzew | bernd | schuster
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz