Aktualności
 
„Wasyl” zostaje w Leicester City!
 
15. maja 2014, 21:00
źródło: Twitter
 
Marcin Wasilewski zagra w przyszłym sezonie w Premier League. „Lisy” zdecydowały się przedłużyć kontrakt z polskim obrońcą, który wygasał w czerwcu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByły gracz Anderlechtu Bruksela był w poprzednim sezonie podstawowym zawodnikiem zespołu, który wywalczył awans do Premier League. Polak zagrał w 31 meczach, przyczyniając się swoją postawą do sukcesu drużyny. Nie było jednak pewne, czy działacze Leicester City zdecydują się na przedłużenie umowy z „Wasylem” ze względu na zaawansowany wiek polskiego piłkarza. Okazało się jednak, że na King Power Stadium postanowili nie patrzeć w metrykę, ale zaufać umiejętnościom i waleczności Wasilewskiego.

O przedłużeniu kontraktu poinformował na Twitterze agent polskiego piłkarza Rafał Szczypczyk. To oznacza, że Polak po urlopie będzie szykował się, razem z „Lisami”, do podboju Premier League. A plany klubu Polaka są ambitne. Jak ogłosił niedawno jego właściciel, w ciągu trzech lat Leicester City ma stać się zespołem, który będzie walczył o czołowe lokaty w lidze angielskiej i na arenie europejskiej.
 
 
Słowa kluczowe: marcin | wasilewski | leicester | city | premier | league
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz