Aktualności
 
Sasin zostanie wypożyczony do Łęcznej
 
13. lutego 2011, 16:22
autor: Marek Jakubowski
źródło: Dziennik Wschodni
 
W najbliższych dniach pierwszoligowy Górnik Łęczna ma sfinalizować półroczne wypożyczenie Pawła Sasina z Cracovii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
- Z Górnikiem ustaliłem już niemal wszystkie szczegóły, tak w 99 procentach - przyznaje Sasin. - W tej chwili prowadzę rozmowy z Cracovią i jestem już bliski porozumienia. W poniedziałek, może wtorek sprawa będzie już jasna. Chodzi o półroczne wypożyczenie.

Podobnie wygląda kwestia pozyskania Ricardinho. - To jest trochę skomplikowane, bo trzeba porozumieć się z Espanyol i federacją brazylijską - informuje szkoleniowiec Górnika Mirosław Jabłoński. - Niestety nie przyjechał do nas inny Brazylijczyk Fabiano. Jednak na przeprowadzanie transferów jest nadal trochę czasu, więc ktoś może przyjść lub odejść.

Kolejne ruchy mogą być nawet wskazane, bo zespół wciąż dziesiątkują kontuzje i urazy. W piątek podczas sesji zdjęciowej brakowało kilku niedysponowanych zawodników. A z powodu problemów zdrowotnych, co przyznaje Jabłoński, na początku rundy wiosennej prawdopodobnie zabraknnie Danijeła Bożkowa, Mariusza Zasady, Adriana Paluchowskiego i Eivinasa Zagurskasa, którzy mają duże zaległości treningowe.

Dlatego wkrótce w Łęcznej może pojawić się pomocnik Piotr Kasperkiewicz (zawodnik Lechii Gdańsk, ostatnio występował w Olimpii Grudziądz). Wciąż także "zielono-czarni" zainteresowani są Łukaszem Burligą z Wisły Kraków.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz