Aktualności
 
Transfer "last minute" z ekstraklasy na wschód!
 
31. sierpnia 2017, 08:13
 
Obrońca młodzieżowej reprezentacji Polski Jarosław Jach żegna się z Zagłębiem. Jak donoszą włoskie media, w Lubinie przebywają przedstawiciele rosyjskiego Zenitu Sankt Petersburg, któzy dopinają ostatnie szczegóły transferu polskiego zawodnika.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćRosjanie są zdecydowani na zakup Jacha, na którym Zagłębie ma zarobić nawet do trzech milionów euro. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Jach może trafić do Anglii. Nad jego sprowadzeniem poważnie zastanawiało się także Lazio Rzym. Ostatecznie jednak wygląda na to, że najbardziej konkretny okaże się Zenit, który dopnie transakcję na ostatni guzik jeszcze przed upływem terminu letniego okienka transferowego.

Jach od dłuższego czasu nosił się z zamiarem opuszczenia klubu z Lubina i spróbowania swoich sił w zagranicznej lidze. Co prawda były młodzieżowy reprezentant Polski podkreślał, że nie chce odchodzić za wszelką cenę i w ostateczności może wstrzymać się z transferem do zimy, to jednak wszystko wskazuje na to, że pożegna się z "Miedziowymi" już teraz. Oknem wystawowym na świat miały być dla niego młodzieżowe mistrzostwa Europy które zostały w czerwcu rozegrane w naszym kraju.

Reprezentacja Polski nie zaprezentowała się na nich najlepiej, delikatnie mówiąc, dlatego występy w ekipie prowadzonej przez trenera Marcina Dornę, raczej nie przyczyniły się do wzrostu zainteresowania obrońcą Zagłębia. Na satysfakcjonującą ofertę Jach musiał czekać niemal do końca okienka transferowego. Propozycja Zenitu ma być dla polskiego obrońcy z gatunku tych nie do odrzucenia...
 
 
Słowa kluczowe: jach | zaglebie | lubin | zenit | lazio | stokowiec | dorna
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz