Aktualności
 
Kolejny reprezentant Polski w Romie?!
 
19. kwietnia 2017, 18:04
źródło: calciomercato.it
 
Według włoskich mediów, Roma jest zainteresowana pozyskaniem Bartosza Kapustki z Leicester City. To kolejny klub Serie A, o którym pisze się w kontekście transferu młodego reprezentanta Polski.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Wysłannicy rzymskiego klubu obserwują Kapustkę od dawna, jeszcze kiedy ten występował w barwach Cracovii. Nawet po transferze do Leicester City, młody reprezentant Polski nie zniknął z "radarów" skautów Romy. Polak nie zdołał się co prawda przebić w zespole "Lisów", ale to podobno nie zraża działaczy ze Stadio Olimpico, którzy chcieliby mu dać szansę u siebie.

Roma nie jest jedynym włoskim klubem, który jest zainteresowany usługami Kapustki. Wcześniej w gronie klubów, które polują na byłą gwiazdę "Pasów", wymieniało się lokalnego rywala Romy – Lazio. Polak jest także na oku kilku klubów holenderskich, z Ajaksem Amsterdam na czele. Teraz do starań o pozyskanie Kapustki miała dołączyć także Roma.

Były gracz Cracovii latem ubiegłego roku trafił do Leicester City. W angielskim klubie nie zdołał jednak się przebić. Przez cały sezon nie zaliczył nawet debiutu w barwach "Lisów" w Premier League. Nie stawiał na niego ani Caludio Ranieri, ani też Craig Sheakespeare, który go zastąpił na stanowisku menedżera. Latem Kapustka musi szukać sobie nowego klubu, w którym będzie miał szanse na regularne występy.

 
 
Słowa kluczowe: kapustka | roma | lazio | leicester | ranieri | shakespeare
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz