Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie - ranking bonusów 2020

1. STS (Odbierz bonus STS)
2. Fortuna (Odbierz bonus Fortuna)
3. Betfan (Odbierz bonus Betfan)
4. PZBuk (Odbierz bonus PZBuk)
5. forBET (Odbierz bonus forBET)

Ranking bonusów bukmacherskich. Gdzie najbardziej opłaca się obstawiać?Dobry i solidny bukmacher to ten, który oferuje swoim graczom ciekawe i wysokie promocje bukmacherskie. Bonusy powitalne, bonusy na start, bonusy bez depozytu, to przede wszystkim zachęta dla graczy, którzy do tej pory korzystali z usług innych bukmacherów lub dopiero chcą zacząć przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Freebety, ale też inne promocje szykowane przez bukmacherów, mają natomiast za zadanie przytrzymać graczy na dłużej na stronie danego bukmachera.

Bo bonusy bukmacherskie i promocje są domeną internetowych bukmacherów. Oczywiście zdarzają się także promocje, które można wykorzystać w lokalach bukmacherskich, ale to rzadkość, bo jednak punkt ciężkości został przeniesiony na zakłady przez internet. Tak jest wygodniej wszystkim. Bukmacherom i graczom. Jedni minimalizują koszty i mogą poszerzać ofertę, a drudzy oszczędzają czas i czasami i pieniądze, gdy mogą skorzystać z ciekawych bonusów i promocji bukmacherskich.

Dlaczego lubimy promocje bukmacherskie?Mało jest na świecie osób odpornych na promocje, bonusy i wszelkiego rodzaju dodatki, które oferują nam firmy. Czasem dajemy się po prostu nabić w butelkę i otrzymujemy coś czego albo nie potrzebujemy albo faktycznie nie jest to żadna promocji, a dość wredny zabieg marketingowy, który sprawia, że bierzemy coś co się nam nie opłaca. Jednak nadal lubimy być obdarowywani i szukamy jak najkorzystniejszych ofert. Nie inaczej jest z bonusami bukmacherskimi. Tu także możemy się „naciąć”, bo nie wszystkie oferty są tak dobre jak mogłoby się początkowo wydawać. Promocje i bonusy bukmacherskie mogą przynieść nam korzyść, ale na pewno przyniosą też zyski firmom bukmacherskim. Nie oszukujmy się, że jest inaczej. Gracze nie dostaną nic za darmo, bo z wielu promocji jest bardzo ciężko wycisnąć jakąś wygraną, a nawet jeśli to i tak bukmacher wyjdzie na swoje. Przecież np. ma nasze dane osobowe i może nas bombardować kolejnymi ofertami. Dlatego przyjrzyjmy się pięciu najlepszym promocjom bukmacherskim i sprawdźmy na czym polegają. Co możemy obrócić na naszą korzyść? Na co uważać?

1. miejsce w rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich – STS

STS proponuje swoim graczom jeden z najwyższych bonusów powitalnych. 1200 zł bonusu od depozytu to kwota naprawdę wysoka. Do tego każdy gracz, który rejestrując swoje konto internetowe wpisze odpowiednie hasło może też liczyć na 25 zł bonusu bez depozytu, czyli nie trzeba nic wpłacać, żeby móc obstawiać pierwsze zakłady w STS.
Bukmacher STS bardzo często oferuje też dodatkowe promocje dla użytkowników, którzy po raz pierwszy skorzystali z aplikacji bukmacherskiej STS. W tym przypadku to również bonus bez depozytu w wysokości 25 zł.
Inne ciekawe promocje STS? To na pewno oferta podwyższonych kursów w ramach „Hitu Dnia” i „SuperOferty”. Za zaproszenie „kumpla” obaj gracze mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł. STS promuje też graczy, którzy obstawiają najbardziej regularnie, bo w każdy poniedziałek aż 1500 typerów może liczyć na niespodziankę od STS – w kwocie od 20 zł do nawet 3000 zł.

2. miejsce w rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich – Fortuna

W porównaniu do STS bukmacher Fortuna oferuje nieco mniejszy bonus na start. Bonus powitalny otrzymamy bowiem w wysokości maksymalnie 1000 zł, ale nie da się ukryć, że to i tak sporo.  Dodatkowo każdy nowy gracz otrzyma 20 zł w ramach bonusu bez depozytu. Nie trzeba wpisywać żadnego kodu, a tylko wyrazić zgodę i chęć uczestnictwa w promocji w trakcie rejestracji.

Zakład bez ryzyka? Jeśli twój pierwszy zakład zawarty w Fortunie nie pójdzie po twojej myśli możesz liczyć na zwrot nawet 100 zł na saldo bonusowe. Podobnie jak STS i Fortuna podwyższa kursy pojedynczych spotkań. Na pewno jest to dobra oferta dla tych graczy, którzy lubią obstawiać kupony singlowe, bo w takim przypadku każda zmiana kursu „w górę” może oznaczać znacznie wyższe wygrane.

Fortuna ma także promocje związane z kuponami akumulowanymi. Im więcej spotkań na kuponie tym większy dodatek do wygranej gracz będzie mógł zapisać na swoim koncie.

3. miejsce w rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich – Betfan

Promocja powitalna bukmachera Betfan jest nieco bardziej skomplikowana, ale nie zmienia to faktu, że jest to dość ciekawe rozwiązanie. Po pierwsze, gracze mogą liczyć na bonus od pierwszych trzech wpłat, a to rzadkość. Co prawda wysokość bonusu to zaledwie 10% od każdej wpłaty, ale wygrane z kuponów, które zostaną obstawione za środki bonusowe, zostaną pomnożone x10. To już pozwala zgromadzić naprawdę ciekawy budżet na dalszą grę lub może być ciekawą wypłatą.

Jednak to co najbardziej podoba nam się w promocjach Betfana to opcja zawierania kuponów bez podatku. Oczywiście wszystko jest zgodne z prawem, bo faktycznie podatek jest odprowadzany, ale bukmacher niweluje go dodając odpowiednią kwotę do naszych wygranych. Oferta na grę bez podatku w Betfan dotyczy niemal całej oferty bukmachera i jest najmniej ograniczana w porównaniu z innymi bukmacherami.

4. miejsce w rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich – PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują bonus powitalny w wysokości 500 zł, czyli właśnie taka kwota może wylądować na saldzie bonusowym gracza o ile sam wpłaci 500 zł. Nie jest to najwyższy bonus na start, bo STS czy Fortuna oferują co najmniej dwa razy więcej, ale też i dlatego PZBuk znajduje się poza podium naszego rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich. Oprócz tego gracze mogą liczyć na darmowy zakład, który może wynieść nawet 100 zł o ile gracz wpisze w trakcie rejestracji odpowiedni kod. Darmowy zakład do odebrania jest w sklepie bukmachera, a tam można też odebrać inne nagrody z programu lojalnościowego, który jest jednym z najciekawszych na polskim rynku bukmacherskim. PZBuk w swojej ofercie ma również promocje na kupony akumulowane i zakłady bukmacherskie piłkarskie i tenisowe. Sprawa jest prosta. Im więcej spotkań na kuponie tym większe dodatki do wygranych.

5. miejsce w rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich – Forbet

Maksymalny bonus powitalny u bukmachera Forbet to nawet 2000 zł. Taką kwotę można otrzymać o ile wpłaci się co najmniej trzy depozyty na konto bukmachera. Jednak już pierwszy depozyt to możliwość podwojenia wpłaty do 1000 zł.
Bukmacher Forbet na szersze wody wypłyną m.in. dlatego, że oferował na szeroką skalę zakłady bez podatku. Teraz tak dobrze nie jest, ale nadal wśród promocji bukmachera są zakłady objęte „Happy Hours”, czyli właśnie na grę bez podatku. Bukmacher przyszykował też premię dla aktywnych graczy, a także ten kto obstawia w Forbet może liczyć na urodzinowy prezent. Fani Fantasy Premier League też mogą liczyć na ciekawy konkurs. 

Słowniczek bonusów bukmacherskich

Na koniec wyjaśnijmy jeszcze kilka pojęć, które pojawiły się w tekście, tak aby wszystko było przejrzyste i klarowne nawet dla graczy, którzy dopiero zamierzają postawić swój pierwszy zakład.

Bonus powitalny lub inaczej bonus na start, to nic innego jak oferta dla nowych klientów danego bukmachera. Przyznawany jest tylko tym graczom, którzy dopiero założyli konto i wyrazili zgodę na uczestnictwo w promocji. Na bonus powitalny składać może się kilka rodzajów promocji. Najpopularniejszą formą jest bonus od depozytu. Oznacza to, że gracz może liczyć na dodatkową kwotę, którą może przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich. Suma środków zależna jest od pierwszej wpłaty (lub czasem kolejnych), czyli np. jeśli gracz wpłaci 100 zł, to 100 zł zostanie dodatkowo zapisane na saldzie bonusowym.

Bonus bez depozytu, czyli inaczej freebet lub darmowy zakład to jedna z korzystniejszych promocji bukmacherskich. Gracz nie musi bowiem wpłacać ani złotówki, żeby dostać pieniądze na grę. Jednak kwoty nie powalają z nóg. Bukmacherzy w ramach frebetów oferują kwoty maksymalnie do 30 zł.

Zakład bez ryzyka to kolejna forma bonusu, która polega na tym, że gracz korzystając z tej promocji nie musi obawiać się porażki, bo określona maksymalna kwota stawki wróci do niego na saldo bonusowe. O ile oczywiście zakład okaże się przegrany. Najczęściej taki zakład obejmuje pierwszy kupon u danego bukmachera, ale też pojawiają się w ofertach bukmacherskich przy innych okazjach.

Inne promocje bukmacherskie? Najciekawszą wydaje się gra „bez podatku”, bo w tym wypadku gracz otrzymuje zwrot, który wcześniej został zabrany na poczet zobowiązań wobec fiskusa. Jednak z reguły są to ofert dość mocno ograniczone np. do konkretnych godzin („Happy hours”) lub też konkretnych rozgrywek. Z reguły też kupony muszą spełniać dość restrykcyjne wymogi co do liczby spotkań i minimalnego kursu łącznego zakładu.

Bardzo opłacalne są promocje, które podwyższają pojedyncze kursy. Należy ich szukać w sekcjach typu „Hit Dnia” czy „SuperOferta”.

Żeby nie było tak kolorowo większą bonusów w ramach bonusów powitalnych czy zakładów bez ryzyka podlega obrotowi. Na czym to polega? Bonusowych środków nie można od tak sobie wypłacić należy je obrócić na warunkach wskazanych przez bukmachera np. zagrać kupony za łączną kwotę w wysokości czterokrotności otrzymanego bonusu na kupony z łącznym kursem minimalnym wynoszącym 2,00. 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link