Aktualności
 
Nowy napastnik na treningu Arki
 
29. czerwca 2010, 20:48
autor: Marek Jakubowski
źródło: Arka Gdynia
 
Na treningu Arki Gdynia pojawił się kolejny nowy zawodnik. To napastnik Giovanni Vemba-Duarte.
19-latek ze szkółki FC Twente pozostanie do końca tygodnia na obserwacji. Nie trenowali przeziębiony Przemysław Trytko oraz Tadas Labukas, który ze specjalna opaską usztywniająca na nodze przechadzał się jedynie wzdłuż trybun boiska treningowego.

Labukas podobnie jak mający indywidualne zajęcia Wojciech Wilczyński korzystać będzie z rehabilitacji w klinice Remedium w Gdańsku. Oczywiście w zajęciach nie uczestniczy Andrzej Bledzewski przechodzący rekonwalescencję po operacji.

O miejsce w bramce walczy natomiast Maciej Gostomski z Legii. Być może w tym tygodniu poznamy decyzję trenerów Dariusza Pasieki i Jarosława Krupskiego odnośnie jego pozostania w Arce.

Nie było na treningu Chorwatów Ante Rozicia i Denisa Glaviny przechodzących dalej testy medyczne w Poznaniu w klinice Rehasport.

Obok Duarte podczas zajęć i gier wewnętrznych trenera Pasiekę próbują przekonać do siebie Nikola Vasilić, Rafał Siemaszko, Mateusz Broź i Marciano Bruma.

Nadal z drużyną jest Adrian Mrowiec w sprawie, którego negocjacje "ostatniej szansy" podjął osobiście na Litwie dyrektor sportowy Andrzej Czyżniewski.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz