Aktualności
 
Dawid Rupa w Kolejarzu Stróże
 
10. lutego 2012, 10:43
autor: Jakub Świątek
źródło: Cracovia Kraków
 
Trzeci transfer przeprowadził pierwszoligowy Kolejarz Stróże. Drużynę wzmocni piłkarz urodzony w 1991 roku - Dawid Rupa z Cracovii Kraków.
 - Ten zawodnik szczególnie przypadł mi do gustu w sparingu z Garbarnią Kraków. Ma zmysł napastnika, wie gdzie i kiedy się znaleźć, potrafi w dogodnym momencie wyjść na pozycje, a także dobrze ustawić się do prostopadłego zagrania. Dodatkowo doskonale umie przewidzieć najlepszy moment do oddania strzału oraz wykorzystać błędy w ustawieniu przeciwnika - powiedział Przemysław Cecherz, trener Kolejarza. 

Rupa pochodzi z Krakowa. Na boisku najlepiej czuje się w ataku. Dobrze radzi sobie również jako pomocnik. Szkoleniowiec zespołu ze Stróż bardzo liczy na młodego zawodnika. - Na pewno będzie dostawał szansę od nas, aby się zaprezentować. Od niego jednak będzie zależeć czy to wykorzysta. Mamy na tyle napięty grafik i szczupłą kadrę, że z pewnością otrzyma możliwość gry w pierwszym składzie. Wierzymy w jego umiejętności i korzyści, jakie przyniesie naszemu zespołowi - dodał Cecherz.
 
 
Słowa kluczowe: kolejarz | stroze | rupa | cracovia | krakow | cecherz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz