Aktualności
 
Sobiech myśli o odejściu
 
4. lutego 2012, 10:34
autor: Piotr Kasprzyk
źródło: Hannoversche Allgemeine Zeitung
 
Sytuacja Artura Sobiecha w Hannover 96 jest nie do pozazdroszczenia. Klub właśnie pozyskał następnego napastnika – Mame Birama Dioufa z Manchester United FC.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
21-letni Sobiech widząc co się święci poprosił o zainteresowanie się sprawą swojego menadżera, który miał się skontaktować z dyrektorem sportowym niemieckiego klubu, Joergiem Schmadtke.

Sam Sobiech nie prosił o wypożyczenie, aby grać częściej w kontekście występów w drużynie narodowej. Jednak tuż po pozyskaniu Dioufa, menedżer Sobiech zapytał mnie, czy ten transfer coś zmienia w sytuacji Polaka w H96 i czy powinien zacząć być aktywny na rynku transferowym. Odpowiedziałem mu, że nie jest to konieczne. Zobaczymy, jak Sobiech będzie się rozwijał do końca wiosny i dopiero później wspólnie podejmiemy decyzję co do jego przyszłości - przyznaje Schmadtke w rozmowie z "Hannoversche Allgemeine Zeitung".

Szanse na występy piłkarza maleją. Mówi się, że Sobiech może zacząć nalegać na wypożyczenie do polskiej ligi, gdzie okno transferowe ciągle jest otwarte.
 
 
Słowa kluczowe: sobiech | schmadtke | hannover
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz