Aktualności
 
Patejuk otwiera listę życzeń Jagiellonii Białystok
 
8. listopada 2011, 15:49
 
Minimum czterech transferów zamierza zimą dokonać Jagiellonia Białystok. Listę życzeń klubu z Podlasia otwiera Sylwester Patejuk. Kto jeszcze znalazł się na niej?
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Sylwester Patejuk to jedno z objawień rundy jesiennej. 29-letni napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała późno zadebiutował w Ekstraklasie, ale pokazał się w niej z bardzo dobrej strony. Co prawda, nie jest tak bramkostrzelny, jak niegdyś Grzegorz Piechna, ale porównanie z tym zawodnikiem, który również późno wszedł do ligi, jest jak najbardziej na miejscu.

Oprócz Patejuka, klub z Białegostoku chciałby pozyskać również Marcina Budzińskiego z Arki Gdynia. 20-letniego pomocnika znakomicie zna trener Czesław Michniewicz, to za jego kadencji w trójmiejskim klubie Budziński zdążył zadebiutować w Ekstraklasie. Od tego czasu w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał już 57 meczów i zdobył jedną bramkę.

Pozostałe nazwiska to też byli zawodnicy Michniewcza: Nika Dzalamidze oraz Sebastian Madera z Widzewa Łódź. W przypadku Gruzina porozumieć trzeba się z klubem Baia Zugdidi, z którego Dzalamidze był do Widzewa wypożyczony. Nieoficjalnie wiadomo, że to porozumienie już został osiągnięte. Natomiast Maderę, który jest ulubieńcem Michniewicza, trzeba będzie z Widzewa wykupić.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno