Aktualności
 
Trwa ofensywa transferowa Polonii Warszawa!
 
6. czerwca 2011, 12:28
autor: Michał Zagozdon
źródło: Przegląd Sportowy
 
Po zakontraktowaniu Marcina Baszczyńskiego i Grzegorza Bonina, Polonia Warszawa nie zwalnia tempa w sprowadzaniu nowych piłkarzy.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować


Jak poinformował „Przegląd Sportowy” 25-letni napastnik Pavel Sultes podpisał kontrakt z Polonią Warszawa. W zeszłym sezonie Czech reprezentował barwy zespołu czeskiej Ekstraklasy – Sigmy Ołomuniec.

Właściciel „Czarnych Koszul”, Józef Wojciechowski powiedział wczoraj: - Podpisaliśmy kontrakt z Pavlem Šultesem. Umowa zawodnika ma obowiązywać przez 3 lata, a w życie wejdzie po przejściu przez czeskiego piłkarza pozytywnie testów medycznych.

To jednak nie koniec transferowych przymiarek zespołu z ulicy Konwiktorskiej. Józef Wojciechowski poinformował, iż doszedł on do porozumienia z działaczami Górnika Zabrze w sprawie sprowadzenia pomocnika Roberta Jeża i napastnika Daniela Sikorskiego.

- Umowy nie zostały jeszcze podpisane, ale jesteśmy dogadani i temat uważam za pozytywnie zakończony - dodał Wojciechowski.

Według „Przeglądu Sportowego” transfer ma opiewać na sumę 5 milionów złotych, choć w transakcję może zostać włączony napastnik Polonii, Daniel Gołębiewski, który miałby się przenieść do Zabrza na zasadzie wypożyczenia. Taki wariant obniżyłby kwotę transferu graczy Górnika do Polonii.

 
 
Słowa kluczowe: wojciechowski | sultes | jez | sikorski | polonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz