Aktualności
 
PSG straci kolejną perełkę?
 
10. maja 2020, 15:06
autor: Rafał Kępa
 

Szkółka Paris Saint-Germain może być spokojnie uznana za jedną z najlepszych, ale także jedną z bardziej omylnych. Sporo zawodników odchodziło z Paryża, by rozbłysnąć gdzie indziej. Inne straty, to "wrogie przejęcia".

 

W dzisiejszym dość globalnym świecie nie ma mowy, by o talentach w jakiejś szkółce nie wiedzieli inni skauci. Także zespół PSG U17 czy PSG U19 są doskonale rozpoznane i przeanalizowane. W obu gra kolejna nadzieja francuskiej piłki. 17-letni pomocnik, nie bez podstawy, porównywany do Marco Verrattiego. Edouard Michut ma w ekipie PSG młodzieżowy kontrakt, który wygasa w przyszłym roki.

Na młodziana parol zagięły największe kluby europejskiego futbolu. Mówi się wprost o zainteresowaniu ze strony m.in. FC Barcelona i Juventus Turyn. Jednak najbardziej zainteresowany wydaje się być Manchester City. "The Citizens" nie mają nawet zamiaru czekać do przyszłego roku, kiedy będą w obowiązku wypłacić PSG ekwiwalent treningowy. Chcą wykupić jego kontrakt już teraz. Czy kolejna perełka z Paryża wyląduje w Anglii?

 
 
Słowa kluczowe: edouardmichut | psg | manchestercity
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz