Aktualności
 
Chelsea na zakupach w Lille
 
23. kwietnia 2020, 08:51
autor: Rafał Kępa
 
Chelsea Londyn bardzo aktywnie przygotowuje się do lata, które ma być szansą na odbudowę potęgi "The Blues". Według ostatnich doniesień znaczną część zakupów może zrobić we Flandrii.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że ostatnio OSC Lille stało się kuźnią talentów. Maignan, Zeki Celik, Gabriel, Boubakary Soumaré, Jonathan Ikoné i Victor Osimhen to potencjalne gwiazdy i bohaterowie wysokich transferów. Wśród nich Frank Lampard znalazł duet, który ma wzmocnić Chelsea Londyn. "The Blues" skontaktowali się już z LOSC w sprawie Victora Osimhena i Gabriela.

Włodarze Chelsea chcą wykorzystać dobre stosunki, które panują między klubami od czasów transferu Edene Hazarda. Numerem na liście Lamparda jest napastnik Victor Osimhen, Nigeryjcyzk którym jest zainteresowane kilka dużych klubów. Jest chyba największym skarbem Lille, dzięki któremu klub może pobić rekord sprzedaży (Nicolas Pepe, 80 milionów euro do Arsenalu).

Drugi wybór Chelsea, to brazylijski obrońca "Mastiffów" Gabriel. Co prawda podobno jest już po słowie z Evertonem, ale jest to tylko "podobno", a do tego Lampard bardzo naciska na włodarzy Lille w sprawie defensora.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz