Aktualności
 
Kanonierzy potrafią też tanio
 
18. kwietnia 2020, 20:14
autor: Rafał Kępa
 
W czasach, kiedy kwoty za transfery najlepszych klubów sięgają 100 milionów euro, te za kilkanaście przechodzą niemal niezauważone. Jednak czasem okazują się strzałem w dziesiątkę i na to liczą w Arsenalu.

Wszystko dlatego, że na celowniku "Kanonierów" znalazł się obrońca Stade Reims, Axel Disasi. Diasi to 22-letni środkowy obrońca, który dla "Remois" jest niezastąpiony. Opuścił tylko jeden mecz w tym sezonie, a kiedy gra to pełne 90 minut.

Jednak fakt, że nie jest jeszcze tak znany i gra w mniejszym klubie powoduje, że ten były młodzieżowy reprezentant Francji jest wyceniany na zaledwie 7 milionów euro. Jednak nie da się ukryć, że jest co najmniej solidnym zawodnikiem z wysokim poziomem koncentracji i niesamowitym instynktem do przechwytów.

Kanonierzy liczą na to, że uda im się ściągnąć Disasiego za 15 milionów euro, bo w Reims ma do wypełnienia zaledwie rok kontraktu. Jednak "Kanonierzy" nie są jedynym zainteresowanym klubem. Mówi się, że tego obrońcę w swoich szeregach widzieliby też trenedzy West Hamu, Southampton czy Monaco.

 

 
 
Słowa kluczowe: axeldisasi | arsenallondyn | stadereims
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno