Aktualności
 
Biało-czarny Kanarek
 
22. marca 2020, 22:16
autor: Rafał Kępa
 
Co chwilę dostajemy informację o kolejnym utalentowanym nastolatku z Brazylii. Zazwyczaj są oni "kupowani" przez czołowe kluby. Jednak dopiero ostatnio w pierwszym rzędzie "chętnych" pojawia się nazwa Juventus.

Najnowszym odkryciem jest Kaio Jorge z Santosu, który zaczął właśnie negocjacje właśnie z Juventusem. Prezes Santosu, Jose Carlos Peres, potwierdził, że prowadzi z "Bianconeri" rozmowy na temat przenosin utalentowanego 18-latka. Według wstępnych spekulacji, kwota potencjalnego transferu ma wynieść 30 milionów euro.

- Rynek się nie zatrzymał nawet na sekundę. Normalnie otrzymuję telefony. Negocjacje ciągle trwają. Nie jest tajemnicą, że jest nim zainteresowanie. Jeżeli nie przyjdzie właściwa oferta, to zostanie z nami na dłużej. Juventus o niego pytał, ale nie przedstawił formalnej oferty. Powiedziałem im, że jest w jego kontrakcie klauzula odejścia, ale jestem otwarty na negocjacje. Rozmawialiśmy raczej o 30 milionach. Są jednak jeszcze dwa włoskie kluby i jeden francuski, ale to na razie spekulacje – powiedział Peres.

 

 
 
Słowa kluczowe: kaiojorge | santosfc | juventusturyn
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno