Aktualności
 
Bayern ściąga szwedzką nadzieję
 
19. marca 2020, 16:11
autor: Rafał Kępa
 
Bayern Monachium szuka wzmocnień, które natychmiastowo podniosłyby poziom drużyny. Jednak nie zapomina też o przyszłości i rozgląda się za utalentowanymi nastolatkami.

Ostatnio w oko włodarzom "Die Roten" wpadł 16-latek ze Szwecji. Emil Roback to aktualnie napstnik Hammarby IF, ale od jakiegoś czasu wzbudza zainteresowanie silniejszych ekip. W ostatnim czasie w drużynie do lat 17 zdobył 5 bramek w 8 meczach. Ciągle jeszcze czeka na debiut w pierwszej drużynie. To nie zmniejsza jednak zainteresowania ze strony Bayernu.

- Skontaktowano się z nami i jesteśmy świadomi zainteresowania ze strony Bayernu. Jest duże zainteresowaniem Emilem, są też inne kluby – skomentował zamieszanie menedżer Hammarbys Jesper Jansson.

Nieoficjalnie mówi się bowiem, że z władzami szwedzkiego klubu spotkali się także przedstawiciele Arsenalu. - Emil jest napastnikiem o bardzo dobrej budowie ciała. Jest niezwykle szybki i prawdziwy egzekutor. Podobieństwa do Roberta Lewandowskiego lub Zlatana Ibrahimovicia są oczywiste - opisuje swojego podopiecznego szef skautingu w Hammarby, Mikael Hjelmberg.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz