Aktualności
 
Sprawdzony acz zagubiony
 
17. marca 2020, 06:06
autor: Rafał Kępa
 
Manchester United poszukuje intensywnie letnich wzmocnień. Potrzebuje z jednej strony zawodników perspektywicznych, z drugiej sprawdzonych, którzy wzmocnią skład natychmiast.

Do tej drugiej kategorii zalicza się niewątpliwie bohater najnowszych plotek, Samuel Umtiti. Defensor Barcelony, to przecież mistrz świata sprzed dwóch lat, podpora reprezentacji Francji i sprawdzony znakomity obrońca. Kiedy przechodził przed czterema laty do Barceony, wielu zadawało sobie pytanie czy poradzi sobie w tak renomowanym klubie.
Umtiti spisał się jednak znakomicie, awansował do pierwszej jedenastki "Dumy Katalonii" i reprezentacji Francji. W tym sezonie jednak ma problemy. Wyszedł w pierwszym składzie tylko w 1/3 spotkań i przegrywa walkę o miejsce w składzie nie tylko z Gerardem Pique, lecz także z rodakiem Clementem Lenglet.
Według hiszpańskiego "Sportu" transfer do Manchesteru United byłby rozwiązaniem jego problemów. Z kolei władze "Czerwonych Diabłów" liczą, że jego sytuacja pozwoli na zakup w przyzwoitej cenie.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno