Aktualności
 
Ucieka z Ekstraklasy żeby do niej wrócić
 
25. lutego 2020, 16:25
autor: Rafał Kępa
 
Wydawać by się mogło, że pod koniec lutego nie będą miały miejsca już żadne ruchy transferowe w Ekstraklasie i I lidze. Jednak nic bardziej mylnego. Jeden z piłkarzy postanowił "spaść", by za chwilę awansować do najwyższej klasy.

Marcin Budziński, który rozwiązał niedawno kontrakt z Arką Gdynia zasili bowiem szeregi Radomiaka Radom. - Szukamy doświadczonych piłkarzy, a takim jest bez wątpienia Marcin Budziński. Jestem bardzo zadowolony z pozyskania tego zawodnika – powiedział trener Radomiaka, Dariusz Banasik.

29-letni pomocnik z pewnością może służyć kolegom doświadczeniem, bo grając w Arce i Cracovii rozegrał ponad 200 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył 24 gole. Doświadczony pomocnik, rano uzgodnił warunki kontraktu, popołudniu zaliczył badania i niemal z marszu pojawił się na treningu.

Jego decyzja tylko z pozoru wydaje się dziwna. W końcu przy problemach Arki, bardzo prawdopodobne było, że w czerwcu musiałby się pogodzić ze spadkiem. W Radomiaku ma z kolei realne szanse na awans do Ekstraklasy.

Jego przydatność zostanie szybko zweryfikowana, bo jego ekipa inauguruje rundę na boisku lidera, Warty Poznań. Jeżeli uważacie, że wzmocniony Radomiak stać na punkty w Grodzisku Wielkopolskim (tam domowe mecze gra Warta), to możecie to obstawić TUTAJ

 
 
Słowa kluczowe: marcinbudzinski | radomiakradom | iliga
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno