Aktualności
 
Najdroższy a niechciany
 
5. lutego 2020, 23:10
autor: Rafał Kępa
 

Półtora roku temu było tak pięknie. Rekord transferowy. Najlepszy z najlepszych. Przyszłość na lata. Dzisiaj wzajemne oskarżenia i zwalanie winy na siebie za nieskuteczność i złe wyniki. O kogo chodzi?
O najdroższego bramkarza świata. Kepa Arrizabalaga jest ostatnio obiektem ataków angielskiej prasy, która raz za razem udowadnia jak słabym jest golkiperem. Jednak sam Bask nie jest nikomu dłużny. Niedawno oskarżył swoich kolegów i menedżera, że jest ofiarą słabej gry obronnej całej drużyny.

Całą sprawę zaogniła decyzja Franka Lamparda, który posadził go na ławce w ostatnim meczu przeciwko Leicester. Dla 25-letniego golkipera była to pierwsza taka sytuacja za kadencji Lamparda. Co ważne przegrana w rywalizacji klubowej z Willym Caballero może także oznaczać porażkę w kadrze, gdzie o miejsce rywalizuje z Davidem de Gea.

Co ciekawe sytuację golkipera monitoruje podobno jego poprzedni klub Athletic Bilbao. Nieoficjalnie mówi się, że jest gotów sprowadzić go z powrotem. Pytanie tylko skąd wezmą środki na wycenianego na 60 milionów euro zawodnika i jego niebotyczną (250 tysięcy euro tygodniowo) pensje.

 
 
Słowa kluczowe: kepa | chelsealondyn | athleticbilbao
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz