Aktualności
 
Real nad Benfica w Legii
 
1. lutego 2020, 21:55
autor: Rafał Kępa
 

Ostatni dzień stycznia w Legii Warszawa był niezwykle emocjonujące. Jeżeli posłuchać nazw klubów, które się pojawiały, to można uznać, że Legia szykuje się na podbój nie tylko ligi.
W końcu jak nie patrzeć to Łazienkowską opuścił "produkt" szkółki Benfiki Lizbona, a na jego miejsce przyszedł wychowanek wielkiego Realu Madryt. Trudno jednak uznać, że była to wymiana jeden do jednego, bo w końcu Cafu może nie był pierwszoplanową postacią drużyny Aco Vukovicia, ale jednak to piłkarz uznany i prezentujący pewien poziom. Najlepszym dowodem jest fakt, że odszedł nie byle gdzie, bo do Olympiakosu Pireus. Na nieszczęście Legii Grecy wykorzystali fakt jego kończącej się umowy i zapłacili za niego raptem 400 tysięcy euro.

Tym, który ma go zastąpić w przyszłości, jest Toni Segura. Ten rozgrywający, który ma za sobą grę w rezerwach Realu Madryt, został sprowadzony do drużyny rezerw. Możemy być pewni, że zawodnik, który ostatnio grał Las Palmas, będzie dla tej ekipy niezwykłym wzmocnieniem. Z pewnością awans do II ligi jest w tym momencie bliższy drużynie. Jednak ciekawe jak szybko Hiszpan będzie w stanie zainteresować swoją osobą "Vuko".

 
 
Słowa kluczowe: tonisegura | legiawarszawa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno