Aktualności
 
Inter kupuje i wypożycza
 
24. stycznia 2020, 04:49
autor: Rafał Kępa
 

Kiedy klub sprowadza nowych zawodników, to jasne jest, że obecni stracą czas gry. Nie inaczej jest w przypadku Interu Mediolan, który już dokonał kilku zimowych zakupów, a to jeszcze nie koniec. Rozwiązaniem jest wówczas wyprzedaż lub wypożyczenia.
Co gorsza są przecież zawodnicy, którzy do tej pory nie dostawali zbyt wielu szans i dla nich kolejne ograniczenie jest jeszcze większym problemem. W takiej sytuacji znalazł się Valentino Lazaro. 23-letni pomocnik grywał do tej pory naprawdę niewiele. Zaledwie 3 razy wyszedł w podstawowej "jedenastce" i 3 razy wchodził z ławki. Zdając sobie sprawę jak nowy zaciąg jeszcze bardziej ograniczy jego możliwości, poprosił o zmianę klubu.

Okazało się, że na jego usługi szybko znalazł się chętny. Wydawało się przez moment, że wróci po pół roku do Bundesligi (grał w Herthcie), ale zainteresowanie RB Lipsk nie zamieniło się na konkrety. Zdecydowanie większym zdecydowaniem wykazał się menedżer Newcastle United, Steve Bruce. "Sroki" złożyły ofertę wypożyczenia z opcją wykupu latem za około 25 milionów euro. Jeżeli Austriak przejdzie pozytywnie testy medyczne, to już niedługo zacznie swój podbój Premier League.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz