Aktualności
 
Nie tak prędko Blancos
 
20. stycznia 2020, 15:58
autor: Rafał Kępa
 

Przed paroma dniami hiszpańskie media, bazując na źródłach zbliżonych do Realu Madryt, podały pewną informację. Okazuje się, że tym razem ta informacja może nie być do końca prawdziwa.
Chodzi o transfer wielkiego talentu Ajaksu Amsterdam, Donny van de Beeka. Według tamtych doniesień młodzian miał latem przenieść się na Santiago Bernabeu. Van de Beek  był ważnym elementem młodziaków z Ajaksu, którzy wiosną ubiegłego roku dotarli do półfinału Ligi Mistrzów. Zdobył wówczas 4 bramki w 18 występach. 22-latek mógł się też oczywiście cieszyć z krajowego dubletu.

Można też spokojnie stwierdzić, że jego forma utrzymuje się w kolejnym sezonie. Co prawda Ajax nie był już taką rewelacją w Europie, ale w lidze dominuje, a Van de Beek z 7 bramkami i 4 asystami przyciąga coraz  większe zainteresowanie.

Dlatego nie było wielkiego zdziwienia, gdy podano informacje, że latem zawita na Santiago Bernabeu i będzie kosztował "Blancos" 55 milionów euro. Jednak nie było tak do końca. – Nie ma prawdy w informacjach o moim porozumieniu z Realem Madryt. Nie ma kontraktu. Taka jest sytuacja – skomentował doniesienia sam zainteresowany.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz