Aktualności
 
Conte drenuje Premier League
 
20. stycznia 2020, 05:48
autor: Rafał Kępa
 

Antonio Conte ma ostatnio nieco mniej powodów do uśmiechu, bo jego Inter nie dość, że spadł z pierwszej lokaty w Serie A, to jeszcze "złapał" niezłą zadyszkę. Dlatego nie poprzestaje na próbach wzmocnienia składu.
Włoski szkoleniowiec koncentruje się obecnie na obszarze, który zna doskonale, bo w Premier League i Chelsea spędził poprzednie miesiące przed przybyciem do Mediolanu. Dlatego właśnie z ligi angielskiej wyciąga (i wyciągnął latem) co bardziej łakome kąski. Co więcej, najlepiej czuł się chyba w "swoim" Londynie, bo mimo że Ashley Young został sprowadzony z Manchesteru United, to już kolejne trio ma być właśnie ze stolicy.

Od dawna wiadomo, że numerem jeden na jego liście jest Olivier Giroud, którego prowadził w Chelsea. Niedawno na szczycie wspomnianej listy życzeń dołączył do niego Christian Eriksen z Tottenhamu. Niedawno zaś Beppe Marotta, szef wykonawczy Interu, potwierdził, że klub zainteresowany jest też sprowadzeniem kolejnego gracza Chelsea, Victora Mosesa.

Według doniesień angielskich mediów Nigeryjczyk miał przejść do Interu już latem, ale wtedy umowy utknęły. Przez ostatnie miesiące zmagał się często z kontuzjami (tak jest nawet teraz), ale mimo to Conte chce mieć go ponownie pod swoimi skrzydłami, by zwiększyć głębie składu Interu.

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz