Aktualności
 
Nowa 9 w 96
 
17. stycznia 2020, 15:42
autor: Rafał Kępa
 

Nie tylko największe kluby podczas zimowej sesji transferowej wzmacniają i uzupełniają składy. Jeszcze więcej dzieje się często w klubach z problemami. Takimi jak ten z Hannoveru.
Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu zwolniono dyrektora sportowego Jana Schlaudraffa, a już jego następca, Gerhard Zuber, przeprowadził pierwszy transfer. Ekipa "96" zdobyła nową "9" na boisku. Został nią John Guidetti, wypożyczony na pół roku z Deportivo Alaves. Oczywiście niemiecki klub zapewnił sobie też możliwość wykupienia napastnika.

- Wraz z Johnem Guidettim otrzymujemy znakomitego fizycznie napastnika, który ma doskonałą technikę strzelania – opisywał nabytek Zuber. - John dobrymi wynikami w 96 chce polecić się selekcjonerowi reprezentacji Szwecji na Euro 2020. Stale podczas rozmów podkreślał, że pali się do gry – dodał.

Guidetti to silny napastnik, który był w młodości uważany za wielki talent. Już w 2007 roku przeszedł z Brommapojkarny do drużyny juniorów Manchesteru City. Jednak tam nie przebił się do pierwszej drużyny i grał później m.in. w  Celtiku Glasgow, Celcie Vigo i Alaves.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno