Aktualności
 
Z Tottenhamu do Mediolanu
 
14. stycznia 2020, 17:23
autor: Rafał Kępa
 

Wygląda na to, że w północnym Londynie otworzyli jakieś specjalne szybkie połączenie z inną stolicą, tyle że piłki i mody. Bowiem z Tottenhamu do Mediolanu ma się przenieść większa grupa graczy.
Oczywiście numerem jeden jest Christian Eriksen, którego transfer do Interu jest już podobno na ostatniej prostej. Jednak możliwe, że w Mediolanie będzie mógł się aklimatyzować z kolegą z drużyny. W tę stronę, tyle że do AC Milan wybiera się bowiem defensor Tottenhamu, Serge Aurier.

27-letni Iworyjczyk jest ostatnio co prawda regularnym wyborem Jose Mourinho, ale nie może się pozbierać po sytuacji z początku sezonu. Wtedy chciał opuścić Londyn, a jedną z ekip, które były tym najbardziej nim zainteresowane był właśnie Milan.

- Chciałem odejść, więc nie mogłem grać. Kiedy chcesz odejść, to nie możesz grać oficjalnie z powodu kontuzji albo innego wytłumaczenia. Jestem kapitanem drużyny narodowej, muszę grać, a nie mam też już 20 lat – tłumaczy swoje pobudki Aurier.

Według londyńskich mediów Milan ma zamiar złożyć ofertę w granicach 25 milionów euro, ale trudno powiedzieć czy zadowoli on Tottenham, który za jego przejście z PSG zapłacił tyle samo. Według źródeł zbliżonych do klubu kwotą, która wchodziłaby w grę jest 35-40 milionów. Pytanie tylko czy Milan zdoła zgromadzić takie środki. Możliwe, że przeznaczy na ten cel przychód ze sprzedaży Krzysztofa Piątka.

 
 
Słowa kluczowe: sergeaurier | tottenham | acmilan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz