Aktualności
 
Atletico chce nie tylko Cavaniego
 
25. grudnia 2019, 18:15
autor: Rafał Kępa
 

Jednym z najważniejszych wydarzeń transferowych ostatnich dni była informacja o przejściu Edinsona Cavaniego z PSG do Atletico. Okazuje się, że snajper z Urugwaju nie będzie jedynym "świeżakiem" w Atleti.
PSG chce sprzedać snajpera w styczniu gdyż to ostania okazja na zarobek z jego transferu, bo w czerwcu kończy się jego kontrakt z paryżanami i będzie mógł odejść za darmo. Tę sytuację chcą wykorzystać "Los Concholeros" którzy ciągle szukają solidnego następcy Antoine’a Griezmanna. Co prawda nie są jedynym chętnym do zatrudnienia Cavaniego, ale trudno w ogóle porównywać poziom tych drużyn. W końcu najwięcej mówi się o zatrudnieniu w Los Angeles Galaxy, które szuka następcy Zlatana Ibrahimovicia. Co prawda oznaczałoby to dobre zarobki, ale Cavani ma ambicje walki o wyższe cele.

Zwłaszcza, że Atletico nie chce poprzestać na samym Cavanim i chce wykorzystać podobną sytuację innej gwiazdy. Chodzi o pomocnika Manchesteru United, Nemanje Maticia, którego kontrakt także wygasa za pół roku. Biorąc pod uwagę fakt, że wyceniany na 20 milionów euro Serb za chwilę będzie mógł do Madrytu przyjść za darmo, trudno przypuszczać, by kosztował za długo.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz