Aktualności
 
Arteta rozpoczyna zakupy
 
23. grudnia 2019, 08:24
autor: Rafał Kępa
 

Mikel Arteta dopiero co rozpakował swoje rzeczy w biurze Arenalu, ale już rozpoczyna zakupy. Doskonale wie jakie są słabości jego nowej drużyny i co gorsza jakie mogą się pogłębić.
Ogromne problemy "Kanonierów" w zdobywaniu bramek, a do tego prawdopodobne odejście napastnika numer 1 spowodowało, że to właśnie ofensywę chce wzmocnić nowy menedżer. Według doniesień Sky Sports na celowniku Artety znalazł się napastnik Bayeru Leverkusen, Kevin Volland.

Jednak myliłby się te kto sądziłby, że to nowy wymysł trenera. 27-letni Niemiec jest bowiem obserwowany przez skautów "Kanonierów" już od dłuższego czasu. Jego profil idealnie wpasowuje się w specyfikę drużyny. Volland to środkowy napastnik, który świetnie radzi sobie także jako fałszywy prawoskrzydłowy, bo jest zawodnikiem lewonożnym.

Aktualnie napastnik "Aptekarzy" jest wyceniany na 35 milionów euro, ale podczas negocjacji Arsenal będzie chciał wykorzystać fakt, że jego kontrakt kończy się za 18 miesięcy i wyrwać go z Leverkusen już tej zimy.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz