Aktualności
 
Inter ma plan
 
5. grudnia 2019, 14:53
autor: Rafał Kępa
 
Wysokie miejsce Interu Mediolan może być pewnym zaskoczeniem, ale jeżeli przyjrzymy się długofalowej polityce klubu, to wszystko się układa, a teraz pora na kolejny element.

Najpierw ściągnięto twórcę potęgi Juventusu, Giuseppe Marotte, który został prezesem klubu. Ten z kolei ściągnął w maju "swojego" trenera Antonio Conte. Potem panowie namówili latem do przyjścia Romelo Lukaku, Alexisa Sancheza czy Diego Godina i zaczęli budowę wielkiego Interu.

Teraz stwierdzili, że przydałby im się solidny, defensywny filar linii pomocy i zamarzyli sobie Arturo Vidala. "Vidal jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Jesteśmy z nim związani, do tego pamiętamy wspaniałe czasy, które spędziliśmy w Juventusie. Wiele drużyn by go chciało – chwali go Marotta.  - Pracowałem z nim przez trzy lata, a on zawsze dawał mi wszystko – dodaje Conte.

Chińskich właścicieli klubu ucieszy z pewnością fakt, że Chilijczyk będący w Barcelonie tylko rezerwowym kosztowałby zaledwie 15 milionów euro. Jak na razie wszystkie życzenia duetu Marotta-Conte się sprawdzają. Może teraz będzie tak samo.

 

 
 
Słowa kluczowe: arturovidal | intermediolan | fcbarcelona
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz