Aktualności
 
Arsenal sięgnie po gwiazdę
 
5. grudnia 2019, 04:47
autor: Rafał Kępa
 
Najważniejszym pytaniem zadawanym ostatnio przez kibiców Arsenalu jest to o nowego szkoleniowca. Mimo ich całej sympatii do Fredrika Ljungberga czekają na zatrudnienie kogoś zdecydowanie bardziej doświadczonego.

Według doniesień Marcy jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie. Wszystko za sprawą problemów w Atletico Madryt. W związku ze słabym startem do sezonu 2019/20 pojawiły się bowiem pogłoski o możliwym rozstaniu z Diego Simeone. Według hiszpańskich dziennikarzy nastąpiło swoiste "zmęczenie materiału" i zarówno zespół, jak i szkoleniowiec zaczynają myśleć o takim rozwiązaniu.

 

To oczywiście niemal z automatu umieściło go na trenerskiej karuzeli potencjalnych szkoleniowców "Kanonierów". Wydaje się to niemal idealne rozwiązanie dla Arsenalu, bo Simeone w 8 lat zdobył z Atletico kilka różnych trofeów w tym to za zwycięstwo w lidze i doprowadził drużynę do finału LM. Pytanie tylko czy "Kanonierzy" udźwigną jego kontrakt, bo aktualnie kasuje on rekordowe 40 milionów euro. Biorąc jednak pod uwagę ich wieloletnie problemy z obsadą stanowiska może warto zaryzykować.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno