Aktualności
 
Eriksen w promocji
 
4. grudnia 2019, 21:31
autor: Rafał Kępa
 
Trochę starsi kibice mogą kojarzyć hasło Eriksen w promocji z popularną onegdaj marką telefonów komórkowych. Jednak tym razem dotyczy to piłkarza i to nie byle jakiego.

Chodzi oczywiście o pomocnika Tottenhamu, Christiana Eriksena. Dla Duńczyka to już siódmy sezon w barwach "Kogutów", ale wygląda na to, że już ostatni. Jego umowa z klubem z Londynu kończy się w czerwcu przyszłego roku i już zapowiedział, że nie zamierza jej przedłużać. Wydaje się, że za parę tygodni Tottenham może chcieć wykorzystać okazję do ostatniego zarobku na Eriksenie.

 

Chętnych nie brakuje, bo wśród potencjalnych klubów mamy samych tuzów jak Real Madryt, Juventus Turyn czy Bayern Monachium. Nie ma też wątpliwości, że suma nie będzie mała, bo przecież latem Manchester United proponował za niego około 100 milionów euro, czyli tyle na ile wycenia go portal transfermarkt. Jednak to było latem. Teraz z powodu bliskiego końca kontraktu cała transakcja ma zamknąć się w kwocie 50 milionów euro i tyle właśnie proponują "Czerwone Diabły".

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz