Aktualności
 
W Anglii wszyscy mają kasę
 
17. listopada 2019, 18:18
autor: Rafał Kępa
 

Do wysokich kwot transferowych wydawanych przez duet z Manchesteru, Liverpool czy Chelsea już dawno się przyzwyczailiśmy. Nie dziwi nas też kiedy miliony płyną z Londynu, wydawane przez Arsenal czy Tottenham. Trzeba jednak pamiętać, że w Premier League ws
Najlepszym dowodem są plany Crystal Palace. "Orły" planują bowiem wydać 20 milionów euro na napastnika z ligi szkockiej. Według "The Scottish Sun" wyborem numer jeden ma być napastnik Celtiku Odsonne Edouard a jego rywalem snajper Alfredo Morelos z ekipy odwiecznego "wroga" czyli Rangers.

 

Rywalizacja pomiędzy oboma klubami z Glasgow jest jak zawsze gorąca, a kiedy fani mogą dodatkowo porównywać swoich zawodników, to tylko poddrzewa atmosferę. Statystyki przemawiają za graczem  Rangers, bo od startu poprzedniego sezonu zdobył aż 52 bramki w 74 meczach przy 34 (76 gier) rywala.

 

Jednak to Francuz z Celtiku jest uznawany za tego, który zdobywa ważne gole. Wystarczy dodać, że Morelos do tej pory nie zdobył bramki w "Old Firm derby" . Zresztą wydaje się, że przyszłość stoi otworem przed 21-letnim wychowankiem PSG. Przed rokiem Celtic zapłacił za niego 9 milionów funtów, a teraz ma zamiar zarobić co najmniej drugie tyle.

 
 
Słowa kluczowe: crystalpalace | celticglasgow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz