Aktualności
 
W Milanie robią porządki
 
17. listopada 2019, 13:11
autor: Rafał Kępa
 

Nie da się ukryć, że fani Milanu z pewnością mogą być zadowoleni z wczorajszego trafienia Krzysztofa Piątka. Napastnik reprezentacji Polski nie tylko w końcu trafił do siatki, ale zrobił to w stylu "lisa pola karnego".
Wydaje się więc, że plotki związane z jego odejściem mogą być nieco przesadzone, ale nie zmienia to faktu, że w styczniu na San Siro zapowiadają porządki. Ich ofiarą może paść między innymi Franck Kessie. Wykupiony latem za 24 miliony euro z Atalanty pomocnik zawodzi, tak jak cała drużyna. Jednak biorąc pod uwagę, że zarząd planuje wydać zimą kilkadziesiąt milionów euro na wzmocnienia, musi znaleźć też na nie środki. Jednym z ich źródeł miałby być właśnie Iworyjczyk.

 

Zwłaszcza, że chętnych nie brakuje. Jednym z chętnych na jego usługi jest Napoli, a na krajowym podwórku są jeszcze Roma i… Atalanta. Z klubów zagranicznych zainteresowanie wykazuje m.in. Wolverhampton. Ale według "La Gazzetta dello Sport" faworytem ma być AS Monaco. Klub z Księstwa był nim zainteresowany już latem, ale teraz ma zamiar zaproponować "Rossonerim" 25 milionów euro za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. To właśnie Kessi miałby być centralną postacią odbudowy drużyny Glika.

 

 
 
Słowa kluczowe: frankkesie | acmilan | asmonaco |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz