Aktualności
 
Legia kusiła byłą gwiazdę Jagiellonii
 
4. sierpnia 2018, 05:52
źródło: Piłka Nożna
 
W rozmowie z tygodnikiem "Piłka Nożna", były napastnik Jagiellonii Białystok Fiodor Cernych przyznał, że zimą miał propozycję przejścia do Legii Warszawa. Reprezentant Litwy odmówił mistrzowi Polski i wybrał przenosiny do Dynamo Moskwa.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Cernych do tej pory nie komentował doniesień łączących go nie tak dawno z transferem do Legii. Teraz zdecydował się jednak ujawnić trochę kulisów swojego odejścia z Jagiellonii. O jego angaż miało rywalizować kilka klubów, wśród których znajdowała się Legia. Litwin, jak twierdzi, nie brał jednak pod uwagę przeprowadzki do stolicy Polski.

- Nie mógłbym zagrać w tej drużynie. Szanuję kibiców Jagiellonii i wiem, że gdybym zdecydował się na ten transfer, znienawidziliby mnie. Dlatego ofertę od razu odrzuciłem. Wolałem odejść do innego kraju – tłumaczy Cernych, który ostatecznie za 400 tysięcy euro przeprowadził się z Białegostoku do Dynamo Moskwa.

Kapitan reprezentacji Litwy ma trudne początki w rosyjskim klubie. Jak do tej pory wystąpił w dziesięciu spotkaniach swojej nowej ekipy, ale zdołał strzelić jak na razie tylko jednego gola.

 
 
Słowa kluczowe: cernych | legia | jagiellonia | dynamo | moskwa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz