Aktualności
 
Z ekstraklasy do hiszpańskiej Primera Division?!
 
31. lipca 2018, 15:43
źródło: sportowefakty.wp.pl
 

Jak donoszą sportowefakty.wp.pl, Kamilem Pestką z Cracovii, zainteresowana jest Valencia. Hiszpański klub chciałby pozyskać młodego obrońcę "Pasów" już w trakcie obecnego okienka transferowego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZainteresowanie ze strony "Nietoperzy" młodzieżowym reprezentantem Polski jest podobno bardzo poważne. Do tego stopnia, że działacze klubu z Mestalla chcieliby go mieć u siebie jak najszybciej. Hiszpanie widzą w 19-letnim lewym obrońcy spory potencjał. Na jego ewentualnym transferze, "Pasy" zarobiły znowu konkretne pieniądze. Pestka ma ważny kontrakt z Cracovią do końca czerwca 2020 roku, co oznacza, że przy Kałuży nie muszą się spieszyć z jego sprzedażą.

Jeśli jednak oferta Valencii byłaby bardzo korzystna, trudno oczekiwać, żeby działacze "Pasów" za wszelką cenę chcieli pozostawić młodego obrońcę w swoim zespole. Wręcz przeciwnie, tak jak w przypadku Mateusza Klicha, Bartosza Kapustki ,Pawła Jaroszyńskiego czy ostatnio Krzysztofa Piątka, Pestka dostałby zielone światło na odejście do Valencii. Należy się spodziewać, że w zamian na konto Cracovii trafiłoby kolejne kilka milionów euro.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz