Aktualności
 
Kolejne osłabienie Wisły!
 
19. lipca 2018, 05:30
 
Fran Velez jest kolejnym zawodnikiem, który w przerwie letniej żegna się z Wisłą Kraków. Kontrakt Hiszpana, który miał obowiązywać do końca czerwca 2019 roku, został rozwiązany na prośbę zawodnika.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

- Powodem mojego odejścia są problemy córki i to sprawa najważniejsza. Potrzebuję być teraz przy niej i najlepszym wyjściem był powrót do domu. Dlatego musiałem podjąć tę trudną decyzję - powiedział na pożegnanie Velez.

Jego nagłe odejście spowodowane jest problemami osobistymi. Choroba córki zmusiła go do powrotu do Hiszpanii i mimo starań krakowskiego klubu o jego pozostanie, 27-latek poprosił o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Dla Wisły to kolejna poważna strata, bo Velez, jeśli tylko był zdrowy, miał pewne miejsce w podstawowym składzie "Białej Gwiazdy".

Hiszpan jest jedenastym zawodnikiem, który latem opuścił Wisłę. Wcześniej z krakowskim klubem pożegnali się też Denys Bałaniuk, Petar Brlek, Paweł Brożek, Carlitos, Julian Cuesta, Tomasz Cywka, Arkadiusz Głowacki, Ivan Gonzalez , Pol Llonch i Nikola Mitrović.

 
 
Słowa kluczowe: velez | wisla | krakow | glowacki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz