Aktualności
 
Peszko pożegna się z ekstraklasą?!
 
4. lipca 2018, 04:10
 
Niewykluczone, że w nowym sezonie na boiskach ekstraklasy nie będziemy już oglądać Sławomira Peszko. Reprezentant Polski może opuścić Lechię Gdańsk i przenieść się do amerykańskiej Major League Soccer lub do jednego z klubów tureckich.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

"Peszkin" jest polecany na rynku amerykańskim przez Gravis Agency, której współpracownikiem jest Jerzy Kopiec, na stałe mieszkający w Miami. Wstępne zainteresowanie ewentualnym pozyskaniem zawodnika Lechii wyraziły Montreal Impact i Minnesota United. Do transferu daleka droga, bo 33-letni reprezentant Polski jest tylko jedną z opcji dla obu klubów. Do tego, wcale niekoniecznie pierwszą, jaką będą rozpatrywać.

Peszko został zaoferowany także na rynku tureckim. Tam jednak będzie mu jeszcze trudniej znaleźć zatrudnienie, niż w USA. Zresztą dla samego Peszki, wyjazd do Turcji, to byłaby ostateczność. Zdecydowanie chętniej zdecydowałby się na ewentualny transfer za ocean. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że przygotowania do nowego sezonu rozpocznie w Lechii. Po mundialu dostał trochę wolnego, ale po raz pierwszy ma stawić się na treningu gdańskiego klubu już 10 lipca.

 
 
Słowa kluczowe: peszko | lechia | gdansk | minnesota | montreal | impact
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz