Aktualności
 
W Katowicach biorą z ekstraklasy
 
3. lipca 2018, 09:54
 

Z ekstraklasowych boisk, przynajmniej na jakiś czas, znika Grzegorz Piesio. 29-letni pomocnik zdecydował się podpisać kontrakt z pierwszoligowym GKS-em Katowice.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrzez ostatni rok, Piesio był piłkarzem Arki Gdynia. W poprzednim sezonie, zaliczył w jej barwach 40 występów, w których zdobył dwa gole i zanotował cztery asysty. Po zakończeniu rozgrywek, strony jednak nie zdecydowały się na kontynuowanie współpracy. Kontrakt doświadczonego pomocnika wygasł z końcem czerwca i Piesio był dostępny z wolnego transferu.

Z okazji skorzystał GKS Katowice, który znowu przebudowuje zespół po kolejnej, nieudanej próbie awansu do ekstraklasy. Jednym z tych, którzy maja pomóc spełnić oczekiwania kibiców GKS-u, jest właśnie Piesio. Były zawodnik Arki podpisał w Katowicach dwuletni kontrakt. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Górnika Łęczna, Dolcanu Ząbki i Znicza Pruszków.

Piesio to kolejny nowy piłkarz, który wzmocnił latem klub z Katowic. Z GKS-em związali się także Mariusz Pawełek, Krzysztof Baran, Kamil Kurowski, Wojciech Lisowski, Adrian Łyszczarz, Damian Michalik, Rafał Remisz i Kacper Tabiś.

 
 
Słowa kluczowe: piesio | gks | katowice | arka | gdynia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz