Aktualności
 
Będzie powrót do Legii, ale…
 
29. maja 2018, 10:44
 

Jednym z piłkarzy, który latem ma dostać szanse w Legii, jest Konrad Michalak. Młody skrzydłowy, który w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Wiśle Płock, ma udowodnić, że jest gotów już teraz walczyć o miejsce w podstawowym składzie mistrza Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW niedawnym sezonie Michalak został wypożyczony z Legii do Wisły Płock, bo przy Łazienkowskiej nie miałby większych szans na regularną grę w ekstraklasie i zbieranie doświadczenia. W zespole "Nafciarzy", 20-letni zawodnik został obdarzony zaufaniem przez trenera Jerzego Brzęczka i ma za sobą naprawdę udane rozgrywki. Może jego "liczby" nie powalają na kolana, bo w 29 występach zdobył tylko jedną bramkę i zaliczył cztery asysty, ale jego wkład w dobrą postawę płockiego zespołu był niepodważalny.

Jego wypożyczenie do Wisły dobiega jednak końca. W Płocku chcieliby zostawić go na dłużej, ale na transfer definitywny nie ma co liczyć. Michalak ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Legią i w ich trakcie spróbować udowodnić swoją przydatność. Jeśli trener warszawskiego zespołu, niezależnie od tego, kto nim będzie, uzna że 20-latek jest gotowy do gry w drużynie mistrza Polski, to wtedy zostanie w stolicy. Jeżeli jednak szkoleniowiec Legii dojdzie do wniosku, że nie będzie stawiał na Michalaka, ten ponownie zmieni klub na zasadzie wypożyczenia.

 
 
Słowa kluczowe: michalak | legia | wisla | plock | brzeczek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz