Aktualności
 
Reprezentant Polski w Bundeslidze?!
 
28. maja 2018, 17:41
źródło: Twitter
 

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Wołosik, w najbliższej przyszłości możemy być świadkami przenosin Jacka Góralskiego z Ludogorca Razgrad do niemieckiej Bundesligi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTransferem pomocnika reprezentacji Polski ma być zainteresowany SC Freiburg. Rozmowy na temat ewentualnych przenosin są już w zaawansowanym stadium i niewykluczone, że do transakcji mogłoby dojść jeszcze przed mundialem. Góralski przeszedł do Ludogorca z Jagiellonii Białystok po zakończeniu poprzedniego sezonu i spisywał się na bułgarskich boiskach solidnie. Nie ma jednak co ukrywać, że występy w najlepszym obecnie klubie w Bułgarii, nie są tym o czym można marzyć na dłuższą metę.

Ewentualna oferta przeprowadzki do niemieckiej Bundesligi byłaby dla niego z pewnością z gatunku tych, nie odrzucenia. We Freiburgu z pewnością mógłby powalczyć o miejsce w podstawowym składzie. Chociaż trzeba pamiętać o tym, że w żadnym niemieckim klubie, nikt nie dostanie nic za darmo. Przekonał się o tym boleśnie chociażby Bartosz Kapustka, który w niedawno zakończonym sezonie Bundesligi, miał ogromne problemy z tym, żeby przebić się we Freiburgu. Do tego stopnia, że niemiecki klub nie jest zainteresowany jego wykupieniem z Leicester City.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz