Aktualności
 
Legenda Wisły dalej w ekstraklasie?!
 
23. maja 2018, 09:39
źródło: Gazea Kakowska
 

Paweł Brożek pożegnał się z Wisłą Kraków, ale nie zamierza kończyć kariery. "Brozio" czuje się na siłach, żeby grać w ekstraklasie. A na brak propozycji nie może narzekać. Zainteresowane podpisaniem kontraktu z nim są Piast Gliwice i Pogoń Szczecin.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćAkurat jeśli chodzi o Piasta Gliwice, to Paweł Brożek ma przetarty szlak. Nie tak dawno piłkarzem śląskiego klubu był jego brat – Piotr. Dla "Piastunek" były już napastnik Wisły Kraków mógłby być wartościowym wzmocnieniem. Może nie jako pierwszy napastnik, który gra od 1 do 90 minuty, ale jako joker, wchodzący w końcówce spotkania. Pokazał to przecież w niedawnym meczu przeciwko Lechowi Poznań, kiedy już w doliczonym czasie gry, pojawiając się na boisku właśnie z ławki rezerwowych, zdobył wyrównującego gola.

Brożka chętnie widzieliby także w Pogoni. W szczecińskim zespole pozyskano definitywnie Adama Buksę z Zagłębia Lubin, który w przyszły sezonie będzie najprawdopodobniej napastnikiem numer jeden "Portowców". Ale Brożek mógłby być doskonałym uzupełnieniem w ataku i człowiekiem, od którego "Buksik" miałby się uczyć.

Przedstawiciele obu klubów wstępnie już kontaktowali się z doświadczonym napastnikiem. Na razie żadne wiążące decyzje nie zapadły, ale wkrótce powinno się rozstrzygnąć, czy Paweł Brożek w przyszłym sezonie nadal będzie biegał po boiskach ekstraklasy…

 
 
Słowa kluczowe: brozek | wisla | krakow | piast | gliwice | pogon | szczecin
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz