Aktualności
 
"Fabian" już może przebierać w ofertach!
 
21. maja 2018, 12:38
źródło: własne
 

Klub Łukasza Fabiańskiego – Swansea City spadł z Premier League, ale polski bramkarz wyrobił sobie na tyle solidną markę, że o swoją przyszłość nie musi się martwić. W kontekście jego transferu padają nazwy różnych klubów. Najnowszy to Cardiff City.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćEwentualny transfer do Cardiff oznaczałby dla Fabiańskiego, że nadal występowałby w klubie z Walii. Ale akurat przejście do tego klubu, raczej nie zostałoby dobrze przyjęte przez kibiców Swansea, którzy uważają ekipę "The Bluebirds" za swoich największych rywali. Z kolei "Fabian" jest ulubieńcem fanów "Łabędzi" i jego transfer do najbardziej nielubianej przez nich drużyny, na pewno nie byłby dobrze odebrany.

Ale Cardiff ma być zdeterminowane, żeby pozyskać Fabiańskiego, za którego Swansea oczekuje pięciu milionów funtów. Drużyna Polaka rozegrała fatalny sezon zakończony spadkiem, ale akurat bramkarz reprezentacji Polski nie ma sobie zbyt wiele do zarzucenia. Przez całe rozgrywki Premier League był zdecydowanie najjaśniejszą postacią swojego zespołu.

Przez angielskich ekspertów, Fabiański jest uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w Premier League. Dlatego nie powinien mieć żadnych kłopotów, żeby znaleźć nowy lub w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Cardiff pierwszym bramkarzem jest Neil Etheridge. Golkiper bardzo solidny, ale raczej "z półki niżej" od Fabiańskiego. Polak w optymalnej formie nie powinien wie mieć żadnych problemów z wygraniem z nim rywalizacji..

 
 
Słowa kluczowe: fabianski | cardiff | swansea | etheridge
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz