Aktualności
 
Lech zaczyna zbrojenia na nowy sezon!
 
14. maja 2018, 19:06
źródło: Twitter
 

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Tomasz Włodarczyk, zawodnikiem Lecha Poznań ma zostać Damian Kądzior z Górnika Zabrze.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Poznaniu po raz kolejny przeżywają trudne chwile, bo ponownie drużynie Kolejorza" nie udało się sięgnąć po tytuł mistrzowski. Rozczarowanie jest ty większe, że lechici po rundzie zasadniczej zajmowali pierwsze miejsce. Wydawało się, że wszystkie katy są w ich rękach, ale zamiast wykorzystać szansę, bardzo szybko ją zaprzepaścili. W Poznaniu już myślą o tym, co zrobić żeby sytuacja nie powtórzyła się w kolejny sezonie.

Latem ma dojść do solidnego "wietrzenia szatni". Z klubu odejdzie wielu piłkarzy, którzy nie spełnili oczekiwań. W ich miejsce mają przyjść nowi, którzy zapewnią poznańskiej drużynie nową jakość. Jednym z nich a być właśnie Kądzior, który w barwach Górnika rozgrywa bardzo dobry sezon. Do tego stopnia, że znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski i ma szanse wyjazdu na mundial do Rosji.

Do Lecha ma trafić na zasadzie transferu definitywnego. Poznański klub wykorzysta zapis w kontrakcie Kądziora z Górnikiem, dotyczący kwoty odstępnego. W zamian za przejście byłego skrzydłowego Wigier Suwałki do "Kolejorza", na konto klubu z Zabrza wpłynie 400 tysięcy euro.

 
 
Słowa kluczowe: kadzior | lech | poznan | gornik | zabrze
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz