Aktualności
 
Nie wszyscy weterani opuszczą Wisłę
 
14. maja 2018, 12:47
 

Swoje piękne kariery w Wiśle Kraków kończą Arkadiusz Głowacki i Paweł Brożek, ale to nie oznacza, że w przyszłym sezonie w składzie krakowskiego zespołu nie będzie już piłkarskich weteranów. Wręcz przeciwnie, bo kontrakt przedłużył Marcin Wasilewski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćA dokładniej jego umowa uległa automatycznemu przedłużeniu, bo "Wasyl" w meczu z Lechem Poznań przekroczył określoną liczbę minut, która zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, skutkowała prolongatą kontraktu o kolejne 12 miesięcy. To oznacza, że były reprezentant Polski jeszcze przynajmniej przez najbliższy rok, będzie zawodnikiem "Białej Gwiazdy" .

Wasilewski trafił do Wisły w listopadzie ubiegłego roku jako wolny zawodnik. Do końca ubiegłego sezonu, był zawodnikiem angielskiego Leicester City. "Wasyl" nie jest jedynym, doświadczonym zawodnikiem Wisły, który przedłużył kontrakt na następny sezon. Zawodnikiem "Białej Gwiazdy" pozostanie także Rafał Boguski, który niedawno również podpisał umowę, na mocy której pozostanie w krakowskim zespole przynajmniej przez kolejne 12 miesięcy.

 
 
Słowa kluczowe: wasilewski | wisla | krakow | boguski | brozek | glowacki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz