Aktualności
 
Gigant stara się o transfer Lewandowskiego!
 
12. marca 2018, 17:10
źródło: Kicker
 
Według niemieckiego magazynu "Kicker", do Bayernu Monachium wpłynęło pierwsze zapytanie o możliwość transferu Roberta Lewandowskiego. Zainteresowanym klubem jest Manchester United. Dla Jose Mourinho polski napastnik jest numerem jeden na liście życzeń.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Wiele spekuluje się na temat odejścia Lewandowskiego z Bayernu. W kontekście nazwiska kapitana reprezentacji polski wymienia się przede wszystkim Real Madryt. Problem w tym, że "Królewscy" na razie nie wykonali żadnego ruchu w stronę pozyskania najlepszego snajpera niemieckiej Bundesligi. Jedynym klubem, który podjął działania, mające na celu próbę sprowadzenia "Lewego", jest Manchester United.

Dla menedżera "Czerwonych Diabłów" Jose Mourinho, Polak od dawna jest wymarzonym napastnikiem Do tej pory jednak, Portugalczyk mógł tylko pomarzyć o pozyskaniu go do swojej drużyny. Teraz jednak w Manchesterze United są przekonani, że transfer kapitana reprezentacji Polski będzie trudny do przeprowadzenia, ale nie niemożliwy. Wiadomo, że Old Trafford opuści wkrótce Zlatan Ibrahimović, a Lewandowski byłby jego znakomitym następcą.

Działacze z Old Trafford mieli już podjąć pierwsze działania w kierunku przygotowania oferty wykupienia Lewandowskiego z Bayernu. Na Allianz Arena trafiło oficjalne zapytanie o cenę za polskiego snajpera. Co prawda na razie działacze z Bawarii pozostawili je bez odpowiedzi, ale w Manchesterze łatwo nie zamierzają rezygnować…

 
 
Słowa kluczowe: lewandowski | manchester | united | bayern | real | madryt | mourinho
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz