Aktualności
 
Zaporowa cena za reprezentanta Polski…
 
1. lutego 2018, 10:21
źródło: voetbalnieuws.be
 
W ostatnim dniu okienka transferowego, klub mógł zmienić Łukasz Teodorczyk. Napastnik reprezentacji Polski znalazł się na celowniku HSV Hamburg, ale Anderlecht zażądał za niego zbyt dużych pieniędzy, jak na możliwości niemieckiego klubu.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

O odejściu Teodorczyka w trakcie zimowego okienka transferowego spekulowano od dawna. Najpierw napastnik reprezentacji Polski był łączony z przejściem do francuskiego FC Nantes, potem mówiło się że może trafić do Newcastle United. Te kierunki jednak, z różnych powodów, nie wypaliły. Ale ostatniego dnia, przed snajperem Anderlechtu, otworzyła się kolejna szansa na zmianę klubu.

Tym razem zainteresowany pozyskaniem "Teo" był HSV Hamburg. Klub z Bundesligi szukał napastnika, który wzmocniłby siłę rażenia niemieckiego zespołu i wybór padł na Teodorczyka. Problem pojawił się jednak wtedy, kiedy doszło do negocjacji na temat kwoty odstępnego. Belgijski klub zażądał za polskiego napastnika siedem milionów euro i nie był skłonny do zbicia ceny. HSV taką gotówką na transfery nie dysponował, więc do transferu nie doszło…

 
 
Słowa kluczowe: teodorczyk | hsv | hamburg | anderlecht | nantes | newcastle
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz