Aktualności
 
Reprezentant Islandii zagra w ekstraklasie
 
1. lutego 2018, 09:56
źródło: własne
 
Jagiellonia Białystok znalazła następcę dla sprzedanego do Lecha Poznań Piotra Tomasika. Nowy lewym obrońcą wicemistrza Polski został 22-letni reprezentant Islandii Bodvar Bodvarsson.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Nowy nabytek Jagiellonii był zawodnikiem FH Hafnarfjardar, którego jest wychowankiem. 22-latek miał już jeden epizod poza granicami swojego kraju. W 2016 roku spędził pół roku w duńskim FC Midtjylland, ale tego etapu w karierze raczej nie będzie dobrze wspominał. Bodvarsson kompletnie sobie nie poradził, nie przebił się nawet do kadry pierwszego zespołu i w efekcie nie zagrał w barwach duńskiego klubu ani razu.

Teraz ma zastąpić w Jagiellonii Tomasika, który przeszedł do Lecha. Na swoim koncie ma już cztery występy w reprezentacji Islandii, ale w eliminacjach do mundialu nie zagrał ani razu. Bodvarsson jest trzecim, zimowym nabytkiem białostockiego klubu. Wcześniej do "Jagi" trafili Jakub Wójcicki i Dejan Lazarević. Prawdopodobnie to jeszcze nie koniec wzmocnień zespołu z Podlasia. Do drużyny prowadzonej przez trenera Ireneusza Mamrota ma trafić jeszcze przynajmniej jeden nowy zawodnik.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz