Aktualności
 
Chcą się pozbyć byłego legionisty…
 
16. stycznia 2018, 10:16
źródło: własne
 
Miał być sporym wzmocnieniem Piasta Gliwice, tymczasem okazał się wielkim rozczarowaniem. W śląskim klubie nikt już nie wierzy w Stojana Vranjesa, który szuka sobie nowego klubu. Trener Waldemar Fornalik nie widzi dla niego miejsca w składzie.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Doświadczony pomocnik był sprowadzany z Legii Warszawa jako gracz, który może od razu odcisnąć pozytywne piętno na drużynie Piasta. Dodatkowo wydawało się, że skreślony przy Łazienkowskiej zawodnik, będzie robił wszystko, żeby pokazać, jak bardzo w Warszawie się pomylono. Niestety, wszystkie te nadzieje, szybko zostały rozwiane. Vranjes niczym szczególnym się nie wyróżniał, a co najgorsze, w ogóle nie było w nim widać determinacji, żeby coś komuś jeszcze udowodnić. Wręcz przeciwnie, do jego podejścia do gry w śląskim zespole, też można było mieć zastrzeżenia.

W Gliwicach chcą się doświadczonego pomocnika jak najszybciej pozbyć. Tym bardziej, że mają już następcę. To bardzo dobrze znany w naszej ekstraklasie Tom Hateley. Były pomocnik wrocławskiego Śląska przebywa obecnie na testach w drużynie trenera Fornalika i zbiera bardzo pozytywne recenzje. Jego zatrudnienie wydaje się być formalnością. Anglik ostatnio przez kilka miesięcy pozostawał bez klubu, po tym, jak w sierpniu rozwiązał kontrakt ze szkockim Dundee FC. W ekipie z Gliwic, miałby zająć miejsce właśnie Vranjesa, który wkrótce ma opuścić śląski zespół.

 
 
Słowa kluczowe: vranjes | piast | gliwice | hateley | fornalik | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz