Aktualności
 
Niechciany w Cracovii, zagra w "Jadze"!
 
11. stycznia 2018, 18:41
źródło: jagiellonia.pl/własne
 
Nowym zawodnikiem Jagiellonii został Jakub Wójcicki. 29-letni prawy obrońca trafił po zakończeniu jesieni w ekstraklasie, na czarną listę w Cracovii. Pomocną dłoń zdecydował się podać mu klub z Podlasia.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Wójcicki był jednym z tych zawodników, z których po zakończeniu rundy jesiennej  zrezygnował trener Cracovii Michał Probierz. Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz usłyszał, że może sobie szukać nowego klubu, bo w zespole "Pasów" nie ma już przyszłości. Wójcicki nie ma za sobą zbyt udanej jesieni, ale też prawda jest taka, że zawodził cały zespół "Pasów".

Rezygnacja akurat z jego usług była małym zaskoczeniem, bo raczej nie przewidywano, że może znaleźć się w gronie piłkarzy, z którymi Cracovia postanowi się rozstać.

Wójcicki na oferty nie musiał jednak długo czekać. Po piłkarza szybko zgłosiła się Jagiellonia. - Opcji było sporo, ale kiedy usłyszałem o zainteresowaniu Jagiellonii zdecydowałem się na transfer. Jeszcze nie grałem o mistrza Polski, a Jaga to w ostatnich latach top w polskiej piłce, klub bardzo stabilny – powiedział Wójcicki po podpisaniu kontraktu z Jagiellonią.

 
 
Słowa kluczowe: wojcicki | jagiellonia | cracovia | probierz | mamrot
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz