Aktualności
 
Pogoń będzie miała nowego napastnika!
 
3. stycznia 2018, 09:07
 
Sporo zmian w zimowym okienku transferowym zajdzie w Pogoni Szczecin. Trener Kosta Runjaić chce w dużym stopniu przebudować ofensywę swojego zespołu. Jednym z tych, który ma trafić do zespołu "Portowców", jest napastnik Zagłębia Lubin Adam Buksa.

Buksa niedawno zamienił Lechię Gdańsk na Zagłębie Lubin, ale w drużynie "Miedziowych" przegrał rywalizacje o miejsce w podstawowym składzie z Jakubem Świerczokiem. Niewiele wskazuje na to, żeby wiosną dostawał więcej szans do gry w ekipie z Dolnego Śląska wiosną, dlatego ma zostać wypożyczony właśnie do Pogoni. W Szczecinie jego droga do podstawowego składu ma być znacznie krótsza.

W drużynie prowadzonej przez trenera Runjaicia,  rywalizowałby z Łukaszem Zwolińskim. Napastnik "Portowców" od dłuższego jednak czasu zawodzi, strzela bardzo mało bramek i wydaje się, że Buksa miałby duże szanse na to, żeby wskoczyć do podstawowego składu. Ale młody napastnik Zagłębia ma nie być jedyną nową twarzą w zespole ze Szczecina. Do zespołu już dołączył bramkarz Łukasz Budziłek. "Duma Pomorza" rozgląda się także za nowy ofensywnym pomocnikiem i skrzydłowym. Runajić nie widzi miejsca w swojej drużynie dla Adama Gyurcso i Dariusza Formelli. Obaj są wystawieni na listę transferową.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz