Aktualności
 
Legia sprowadza reprezentanta Czarnogóry?!
 
15. grudnia 2017, 13:19
źródło: legia.net
 
Ostro za transfery biorą się w Legii Warszawa. Wygląda na to, że na Łazienkowską trafi 15-krotny reprezentant Czarnogóry Marko Vesović. 26-latek z powodzeniem może grać jako skrzydłowy i prawy obrońca.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Vesović jest obecnie zawodnikiem HNK Rijeka. Z chorwackim klubem ma ważny kontrakt do końca czerwca 2018 roku. W tym sezonie występuje zwykle jako prawy obrońca, ale w poprzednich rozgrywkach z powodzeniem grał jako skrzydłowy. W tej roli zagrał w 40 spotkaniach, strzelił sześć goli i zanotował dziesięć asyst. Vesović to uniwersalny zawodnik, a na takich zależy trenerowi Legii Romeo Jozakowi.

Przedstawiciele Vesovicia mieli zawitać już do Warszawy, żeby ustalić szczegóły kontraktu swojego klienta z Legią. Negocjacje trwają, wszystko ma się wyjaśnić do końca roku. Co ciekawe, 26-latek wystąpił w marcowym meczu reprezentacji Czarnogóry, w którym jej rywalem była drużyna trenera Adama Nawałki. Polacy wygrali w Podgoricy 2:1, czym znacznie przybliżyli się do awansu na mundial. Vesović w tamtym spotkaniu zobaczył żółtą kartkę.

 
 
Słowa kluczowe: vesovic | legia | rijeka | jozak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz